انتخاب یک CRM خوب (1395/07/4)

در CRM به دنبال چه چیزی هستید : بک چک لیست دستی
اگر شما به دنبال یک CRM برای شرکت خود هستید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ما برای شما یک چک لیست دستی قرار می دهیم که شما از همه ی ویژگی ها قبل از خرید نهایی مطمئن شوید. 

در تصویر زیر چیزهایی که در لیست باید چک کنید مشخص شده است

 

نرم افزار ابری : 

نرم افزاری که از طریق سرور مرکزی کنترل می شود مزیت های بسیاری دارد. از جمله اینکه می توانید هر زمانی و در هر جایی به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

پلت فرم تلفن همراه :

با توجه به اینکه این روزها دنیای تلفن های همراه هوشمند بسیار گسترده شده و نزدیک ترین ابزار ارتباطی ما تلفن های هوشمند است داشتن پلت فرم برای تلفن های همراه یک مزیت آشکار است.

قابلیت ادغام :

یک نرم افزار CRM قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزارها و ابزارهای دیگری که تا به حال شما استفاده می کردید را دارد و می تواند با تعداد زیادی از بسترهایی که تا به حال با آن ها سر و کار داشتید ادغام شود. 

مقیاس پذیر :

مقیاس پذیر بودن باعث می شود در زمان استفاده از نرم افزار CRM بتوانید رکوردهای مختلف را ثبت کنید و رقابتی بین کارمندان فروشتان ایجاد نمایید و رقابت دلیلی بر پیشرفت شماست.

ارزش گذاری :

شما از چه نوع حساب کاربری استفاده خواهید کرد؟یک نرم افزار CRM خوب به شما فرصت مناسبی برای داشتن یک حساب کاربری به صرفه و با مزایای زیاد را می دهد.

خوشحال خواهیم شد نظر شما را در مورد این مقاله دیدار بدانیم

مقالات مرتبط