دلایلی که باعث می شوند به استفاده از نرم افزار CRM مایل شوید (1396/03/17)

   نرم افزار CRM در تصمیم گیری هوشمندانه و آگاهانه عمل می کند و می تواند تحلیل مناسبی از شرایط موجود به شما بدهد.

نرم افزار CRM به شما  کمک می کند تا زمان خود را برنامه ریزی کنید.  وظایف شما را به شما یاد آوری کرده و پیگیری های شما را به صورت خودکار انجام می دهد.

نرم افزار CRM گزارش فروش قابل اعتمادی دارد که به عنوان مبنایی  برای پیش بینی فروش ها بعدی می توان از آنها استفاده کرد.

- نقاط حساس را به سرعت شناسایی می کند و شما را قادر می سازد تا به موقع عمل کنید و مسائل را اصلاح کنید و پاداش ارزشمندی به دست آورید.

- با ماشینی شدن کارها و آمدن اتوماسیون خیلی از قسمت ها و کارهای تکراری حذف شده و کارمندان می توانند روی مباحث دیگر و بخش های دیگر زمان بگذارند.

- بهبود بخشیدن تجربه مشتریان با پاسخ گویی سریع تر و دسترسی آسان به تمام جزییات هر وقت و هر کجا که می تواند این تعامل را به یک رابطه شگفت انگیز تبدیل کند.

- ارتباط قدرت است. اقدامات مشترک، تقویم تیمی و جدول خدمات به همه دید روشنی از فعالیت های فردی می دهد.

- ادغام نرم افزار CRM با امور مالی و دیگر برنامه های کاربردی دفتری  برای اتصال فرآیند ها و حذف وظایف وقت گیر یک امر مهم و ضروری است.

- کاربران می توانند فورا لیست سفارشات خود را برای درک الگوی جدید فروش و شناسایی فرصت های جدید توسط نرم افزار CRM چک کنند.

- از طریق موبایل و تبلت و لپ تاپ می توانید در هر نقطه ای ارتباطی امن با مشتریان داشته باشید و جزییات آن ها را بررسی کنید.

-کوتاه شدن فرآیند فروش و بالا رفتن نرخ پیروزی ها، تیم شما می تواند روی برنامه های دیگر تمرکز کند. مثلا تلاش برای قطعی کردن فروش با بقیه فرصت ها

خوشحال خواهیم شد نظر شما را در مورد این مقاله دیدار بدانیم

مقالات مرتبط